AktüelGazedda'nın GündemiErhürman seçimde Refah Partisi’nin sloganını mı kullanacak?

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Tufan Erhürman'ın, Nisan 2020 Cumhurbaşkanlığı seçimi için sloganını belirlediği düşünülüyor.
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Tufan Erhürman’ın, Nisan 2020 Cumhurbaşkanlığı seçimi için sloganını belirlediği düşünülüyor.

Erhürman, 21 Ocak’ta Uluslararası Bilim Diplomasisi Forumu’nun açılışında yaptığı konuşmada “Evet biz varız bunu göstermek durumundayız ama bunu yapmakta bir takım engellerle karşılaşıyoruz…” diyerek sloganı ilk kez kullanmıştı.

Aynı slogan, Türkiye’de kökleri Necmettin Erbakan’a bağlanan, 2018 yılında Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan öncülüğünde kurulan Yeniden Refah Partisi’nin sloganı olarak da kullanılıyor.

Yeniden Refah Partisi’nin 1. Olağan Kongresi’nde tanıtılan sloganla ilgili video şöyle:

BİZ VARIZ | YENİDEN REFAH PARTİSİ 1. OLAĞAN KONGRE SİNEVİZYONU

Milletimiz için BİZ VARIZ “BİZ VARIZ” temalı sinevizyonumuzu alttaki linkten indirebilirsiniz. https://yadi.sk/i/KJBomLpnMKb2AQ Yeniden Refah Partisi YouTube…

Cumhuriyetçi Türk Partisi yayın organı YENİDÜZEN Gazetesi aracılığıyla bugün ilk kez kullanılan “Biz Varız” sloganı, kırmızı zemin üzerine, beyaz font ile kullanılıyor.

Biz Varız adı altında bir de Facebook sayfası oluşturuldu. Sayfada şu anda bir paylaşım olmamasına rağmen, ilerleyen günlerde sayfanın Tufan Erhürman’ın seçim ekibi tarafından kullanılması bekleniyor.

Editoryal Kolektif

Editoryal Kolektif

Gazeddakıbrıs Editoryal Kolektifi tarafından kaleme alınan değerlendirme yazıları...

LGBT kitapcık