AktüelGazedda'nın GündemiErdoğan’dan al haberi

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz törenleri için adaya geldiklerinde, Cumhuriyet Meclisi’nde de konuşma yapacağını ve Kıbrıslı milletvekilleriyle bir araya geleceğini söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 14, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz törenleri için adaya geldiklerinde, Cumhuriyet Meclisi’nde de konuşma yapacağını ve Kıbrıslı milletvekilleriyle bir araya geleceğini söyledi.

UBP-DP-YDP Azınlık Hükümeti tarafından hiç bir bilgilendirmeye yapılmayan ve muhalefetin de konuyla ilgili konuşmadığı, TC Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhuriyet Meclisi’nde konuşma yapıp yapmayacağıyla ilgili net bilgiyi yine Türkiye’den öğrendik.

Erdoğan TBMM’deki AKP Grup toplantısında konuyla ilgili konuştu ve geniş bir heyetle KKTC’ye geleceklerini, Kurban Bayramı’nı da burada kautlayacaklarını söyledi.

Erdoğan, “Hem Bayramlaşacağız hem 20 Temmuz törenlerine katılacağız hem de mecliste Kıbrıslı milletvekilleriyle bir araya geleceğiz” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık