AktüelMüzakerelerErdoğan ve Tsipras, Kıbrıs’ı Görüştü | #ConferenceOnCyprus

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile telefonda görüştü. TC Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Tsipras ile telefon görüşmesinde, Kıbrıs meselesiyle ilgili görüş alışverişinde bulundu. AA Canlı on Twitter Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Çipras’la görüştü Erdoğan ve Tsipras, Cenevre’deki müzakerelerden olumlu netice alınabilmesi için tüm tarafların yapıcı bir tavır içinde olmalarının önemine dikkati çekti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 9, 2017
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile telefonda görüştü.

TC Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Tsipras ile telefon görüşmesinde, Kıbrıs meselesiyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

AA Canlı on Twitter

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Çipras’la görüştü

Erdoğan ve Tsipras, Cenevre’deki müzakerelerden olumlu netice alınabilmesi için tüm tarafların yapıcı bir tavır içinde olmalarının önemine dikkati çekti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık