AktüelMüzakerelerErdoğan ve May, Kıbrıs Sorunu Hakkında Görüş Teatisinde Bulundu

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Theresa May ile telefonda görüştü.  Erdoğan ile May arasında gerçekleşen telefon görüşmesinde Kıbrıs sorununa da değinildi. Sputnik’in TC Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre,  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İngiltere Başbakanı May, Kıbrıs meselesi hakkında da görüş teatisinde bulunurken, Erdoğan Cenevre’de ileriki günlerde yapılacak müzakerelerin adadaki soruna adil ve kalıcı bir çözüme vesile olmasını diledi. Görüşmede May, İstanbul ve İzmir’deki saldırılardan dolayı taziyelerini iletti. İstanbul ve İzmir’deki menfur terör saldırılarını şiddetle kınadıklarını ifade eden...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 7, 2017
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Theresa May ile telefonda görüştü.  Erdoğan ile May arasında gerçekleşen telefon görüşmesinde Kıbrıs sorununa da değinildi.

Sputnik’in TC Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre,  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İngiltere Başbakanı May, Kıbrıs meselesi hakkında da görüş teatisinde bulunurken, Erdoğan Cenevre’de ileriki günlerde yapılacak müzakerelerin adadaki soruna adil ve kalıcı bir çözüme vesile olmasını diledi.

Görüşmede May, İstanbul ve İzmir’deki saldırılardan dolayı taziyelerini iletti. İstanbul ve İzmir’deki menfur terör saldırılarını şiddetle kınadıklarını ifade eden May, saldırılarda hayatlarını kaybeden masumların aileleri başta olmak üzere tüm Türk halkına başsağlığı dileğinde bulunarak, terörle mücadele konusunda Türkiye’nin her zaman yanında olduklarını vurguladı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık