AktüelMüzakerelerErdoğan ile Tsipras, Kıbrıs Sorununda Gelinen Aşamayı Değerlendirdi

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras, Kıbrıs sorununda gelinen aşamayı telefon görüşmesinde değerlendirdi. Filileftheros’un aktardığı habere göre, Yunanistan Başbakanlığı Maksimos Köşkü’nden yapılan açıklamada Erdoğan ile Tsipras arasında dün akşam saatlerinde gerçekleşen telefon görüşmesinde Kıbrıs sorunundaki son gelişmeler ile mülteci konularına odaklandılar. Yunanistan hükümetine yakın kaynaklara göre ise iki lider Kıbrıs sorununda devam eden müzakere süreci ve bundan sonraki prosedürü görüştü. Söz konusu kaynaklara göre iki lider ihtiyaç olması halinde önümüzdeki günlerde yeniden...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 19, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras, Kıbrıs sorununda gelinen aşamayı telefon görüşmesinde değerlendirdi.

Filileftheros’un aktardığı habere göre, Yunanistan Başbakanlığı Maksimos Köşkü’nden yapılan açıklamada Erdoğan ile Tsipras arasında dün akşam saatlerinde gerçekleşen telefon görüşmesinde Kıbrıs sorunundaki son gelişmeler ile mülteci konularına odaklandılar.

Yunanistan hükümetine yakın kaynaklara göre ise iki lider Kıbrıs sorununda devam eden müzakere süreci ve bundan sonraki prosedürü görüştü. Söz konusu kaynaklara göre iki lider ihtiyaç olması halinde önümüzdeki günlerde yeniden görüşecek.

fileleftheros/news.in.gr

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık