koronavirusEnfeksiyon Bölümü şefi Erdoğmuş: 38 pozitif vakamız var

Lefkoşa Devlet Hastanesi'nde koronavirüsle mücadele eden ekipte yer alan Enfeksiyon Bölümü Klinik Şefi Dr. Zafer Erdoğmuş, bugün 38 kişide pozitif coronavirüs tespit edildiğini açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 25, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde koronavirüsle mücadele eden ekipte yer alan Enfeksiyon Bölümü Klinik Şefi Dr. Zafer Erdoğmuş, bugün 38 kişide pozitif coronavirüs tespit edildiğini açıkladı.

Dr. Zafer Erdoğmuş’un açıklaması şu şekilde:

“Bugün Salamis personeline ve görevli polis memurlarına tarama amaçlı yapılan testlerde 38 pozitif vaka saptanmıştır. Pozitif vakaların hiçbir şikâyeti yoktur, bu bizim için sevindiricidir. Şu an için güvenilirliği %100’e yakın olan PCR testi ile kontrollerine başlanmıştır, geç vakitlerde sonuçlarını sizinle paylaşacağız.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık