AktüelEkonomiEkonomi PolitikEkmeğe bile zam

Kıbrıs gazetesinin haberine göre dün itibariyle somun ekmek 2,50 TL oldu. Fırıncılar Birliği Başkanı Ömer Çıralı, ekmek fiyatlarının artmasının “un fiyatlarının dolara endeksli artmasından ve gaz fiyatlarına gelen zamdan dolayı” gerçekleştiğini belirti. Çıralı, “Zam olmayan yerlerde en geç hafta başına kadar fiyatlar artacak, hatta şu an Güzelyurt’ta 3,00 TL’ye somun ekmek satan var”  dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 17, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kıbrıs gazetesinin haberine göre dün itibariyle somun ekmek 2,50 TL oldu.

Fırıncılar Birliği Başkanı Ömer Çıralı, ekmek fiyatlarının artmasının “un fiyatlarının dolara endeksli artmasından ve gaz fiyatlarına gelen zamdan dolayı” gerçekleştiğini belirti.

Çıralı, “Zam olmayan yerlerde en geç hafta başına kadar fiyatlar artacak, hatta şu an Güzelyurt’ta 3,00 TL’ye somun ekmek satan var”  dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık