AktüelMüzakerelerEide, Liderlerle Görüşecek

Mont Pelerin ikinci zirvesinin ardından, geçtiğimiz hafta liderleri arayarak, müzakerelere devam çağrısı yapan BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon’un Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide, bu akşam adaya dönüyor. Eide’nin, süreci yeniden hareketlendirmek amacıyla temaslarda bulunması bekleniyor. Bu çerçevede Eide, Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile yarın saat 10.00’da, Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ile yarın saat 12.30’da bir araya gelecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 27, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Mont Pelerin ikinci zirvesinin ardından, geçtiğimiz hafta liderleri arayarak, müzakerelere devam çağrısı yapan BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon’un Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide, bu akşam adaya dönüyor.

Eide’nin, süreci yeniden hareketlendirmek amacıyla temaslarda bulunması bekleniyor.

Bu çerçevede Eide, Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile yarın saat 10.00’da, Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ile yarın saat 12.30’da bir araya gelecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık