KültürEğitime Destek İçin Bir Araya Geldiler

Sanatçı Arda Gündüz, gazeteci-yazar Serkan Soyalan, gazeteci-yazar Süleyman Ergüçlü ve Turgut Çalıcı, kitaplarını ve CD’lerini iki öğrencinin eğitimleri için imzaladı. Serkan Soyalan tarafından yapılan açıklamaya göre, eğitimlerine devam etmek için yardıma ihtiyacı olan iki öğrenci için düzenlenen gecede Arda Gündüz albümlerini, Serkan Soyalan, Süleyman Ergüçlü ve Turgut Çalıcı da kitaplarını imzaladı. Gecede ayrıca İlkay Adalı DVD ve kitaplarıyla, Fatma Çiğdem Faiz elişi çalışmalarıyla ve gönüllüler de katkılarıyla destek oldu. Gecede bir konuşma yapan Serkan Soyalan,...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 1, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sanatçı Arda Gündüz, gazeteci-yazar Serkan Soyalan, gazeteci-yazar Süleyman Ergüçlü ve Turgut Çalıcı, kitaplarını ve CD’lerini iki öğrencinin eğitimleri için imzaladı.

Serkan Soyalan tarafından yapılan açıklamaya göre, eğitimlerine devam etmek için yardıma ihtiyacı olan iki öğrenci için düzenlenen gecede Arda Gündüz albümlerini, Serkan Soyalan, Süleyman Ergüçlü ve Turgut Çalıcı da kitaplarını imzaladı. Gecede ayrıca İlkay Adalı DVD ve kitaplarıyla, Fatma Çiğdem Faiz elişi çalışmalarıyla ve gönüllüler de katkılarıyla destek oldu.

Gecede bir konuşma yapan Serkan Soyalan, bu tür etkinliklerde insanların birbirlerine kenetlendiklerini ve yüreklerini birleştirdiklerini görmekten mutluluk duyduklarını dile getirirken, öğrenimlerine devam etmek isteyen iki gence ışık olan tüm duyarlı kişilere teşekkür etti. Etkinlikte, şiir ve müzik dinletisi de gerçekleştirildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık