AktüelManşetMüzikYaşamEfsane geri dönüyor: Yeni Winamp yolda

Winamp gelecek yıl yenilenmiş haliyle yeniden müzikseverlerin hizmetine girecek. Haberi dün ilk defa duyuran techcrunch‘a göre iPod ve benzeri cihazların yaygınlaşmasıyla gözden düşen, online müzik dinleme alışkanlıkları ve mobil cihazlar ile de iyiden iyiye kaybolan uygulama, 2014’te satıldığı Radionomytarafından yeniden elden geçirildi. Mp3 özelliği korunarak yanına stream ve podcast özellikleri de eklenen yeni Winamp 2019’da hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlarda kullanılacak haliyle kullanıma açılacak. Gelişmeler resmi web sitesindentakip edilebilir. 1997 yılında Nullsoft tarafından geliştirilen...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 17, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Winamp gelecek yıl yenilenmiş haliyle yeniden müzikseverlerin hizmetine girecek.

Haberi dün ilk defa duyuran techcrunch‘a göre iPod ve benzeri cihazların yaygınlaşmasıyla gözden düşen, online müzik dinleme alışkanlıkları ve mobil cihazlar ile de iyiden iyiye kaybolan uygulama, 2014’te satıldığı Radionomytarafından yeniden elden geçirildi. Mp3 özelliği korunarak yanına stream ve podcast özellikleri de eklenen yeni Winamp 2019’da hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlarda kullanılacak haliyle kullanıma açılacak. Gelişmeler resmi web sitesindentakip edilebilir.

1997 yılında Nullsoft tarafından geliştirilen medya oynatıcı Winamp kısa sürede büyük başarı elde etmiş ve 1999 yılında 80 milyon dolara AOL tarafından satın alınmıştı. El değiştirdikten kısa sürede yaygın hale gelen uygulamanın 2001 yılına gelindiğinde dünya genelinde 60 milyon kullanıcısı bulunuyordu.

Winamp sitesi için

Winamp – Lama’s Ass Whipper Academy

A leaked version of Winamp 5.8 recently spread over the Internet. Consequently, we have decided to make this new version available to you, revised by us.

 

Kaynak: Hafif Müzik

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık