AktüelKültürYaşamDuvarsız Bir Dünya İçin Şiir etkinliği gerçekleştiriliyor

Kıbrıs Sanatçı ve Yazarlar Birliği Duvarsız bir dünya için şiir etkinliği düzenliyor. Yapılan açıklamdaa, Dünya Şiir Hareketi WPM’nin çağrısıyla duvarların, sınırların olmadığı, özgür hareket eden, özgür düşünen bir dünyaya inancımızı dile getirmek için görünen ve görünmeyen duvarlara karşı şiirler okuyacağız ifadelerine yer verildi. Etkinlik Çarşamba akşamı saat 19’da Bandabuliya Sahnesinde gerçekleşecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 26, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Sanatçı ve Yazarlar Birliği Duvarsız bir dünya için şiir etkinliği düzenliyor.

Yapılan açıklamdaa, Dünya Şiir Hareketi WPM’nin çağrısıyla duvarların, sınırların olmadığı, özgür hareket eden, özgür düşünen bir dünyaya inancımızı dile getirmek için görünen ve görünmeyen duvarlara karşı şiirler okuyacağız ifadelerine yer verildi.

Etkinlik Çarşamba akşamı saat 19’da Bandabuliya Sahnesinde gerçekleşecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık