AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaDurak ve yaya geçidinin kaldırıldığı yolda tehlike kol geziyor

Kıbrıs Üniversitesi önündeki yaya geçidi ve durağı kaldıran hükümet, tehlikeyi ortadan kaldıramadı.  Kıbrıs Üniversitesi’nin karşısındaki durağın ve yaya geçidinin, herhangi bir çözüm üretilmeden kaldırılmasının ardından, öğrenciler bariyerlerden atlayarak karşıdan karşıya geçmeye başladı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda öğrencilerin bariyerleri atlayarak yola çıktığı görülmekte. Hükümetin yaya geçidi ve durağı herhangi bir güvenlik önlemi ve alternatif sunmadan kaldırması, bölgedeki tehlikeyi ve mağduriyeti çözmediği anlaşılmakta.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 13, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Üniversitesi önündeki yaya geçidi ve durağı kaldıran hükümet, tehlikeyi ortadan kaldıramadı. 

Kıbrıs Üniversitesi’nin karşısındaki durağın ve yaya geçidinin, herhangi bir çözüm üretilmeden kaldırılmasının ardından, öğrenciler bariyerlerden atlayarak karşıdan karşıya geçmeye başladı.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda öğrencilerin bariyerleri atlayarak yola çıktığı görülmekte.

Hükümetin yaya geçidi ve durağı herhangi bir güvenlik önlemi ve alternatif sunmadan kaldırması, bölgedeki tehlikeyi ve mağduriyeti çözmediği anlaşılmakta.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık