AktüelYaşamDünyanın en iyi üçüncü plajı Kıbrıs’tan

Mağusa'nın güneyindeki, Protaras bölgesindeki Fig Tree Bay - İncir Ağacı Körfezi, en iyi 50 plaj arasında üçüncü sırada yer aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 8, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Mağusa’nın güneyindeki, Protaras bölgesindeki Fig Tree Bay – İncir Ağacı Körfezi, en iyi 50 plaj arasında üçüncü sırada yer aldı.

“Big 7 Travel” isimli seyahat sitesi,  2019 yılı için dünyanın en iyi plajları listesi hazırladı, sırasıyla birinci ve ikinci Hırvatistan’daki “Zlatni Rat” ve Avustralya’nın “Whitehaven” plajı olurken Kıbrıs’ın İncir Ağacı Körfezi 3’üncü sırada yer aldı.

Fig Tree among world’s best beaches

Big Seven Travel ranks Cyprus’ Fig Tree Bay third among World’s Top 50 beaches for 2019 The popular beach at Fig Tree Bay got third place in the Top 50 Best Beaches In The World 2019 in a recent Big Seven Travel survey.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık