AktüelYaşamDünyanın en iyi üçüncü plajı Kıbrıs’tan

Mağusa'nın güneyindeki, Protaras bölgesindeki Fig Tree Bay - İncir Ağacı Körfezi, en iyi 50 plaj arasında üçüncü sırada yer aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 8, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Mağusa’nın güneyindeki, Protaras bölgesindeki Fig Tree Bay – İncir Ağacı Körfezi, en iyi 50 plaj arasında üçüncü sırada yer aldı.

“Big 7 Travel” isimli seyahat sitesi,  2019 yılı için dünyanın en iyi plajları listesi hazırladı, sırasıyla birinci ve ikinci Hırvatistan’daki “Zlatni Rat” ve Avustralya’nın “Whitehaven” plajı olurken Kıbrıs’ın İncir Ağacı Körfezi 3’üncü sırada yer aldı.

Fig Tree among world’s best beaches

Big Seven Travel ranks Cyprus’ Fig Tree Bay third among World’s Top 50 beaches for 2019 The popular beach at Fig Tree Bay got third place in the Top 50 Best Beaches In The World 2019 in a recent Big Seven Travel survey.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©