EkolojiDünyanın En Büyük Güneş Enerjisi Santrali Fas’ta İnşa Ediliyor -Video

Kuzey Afrika ülkesi Fas, yenilenebilir enerji için gereken doğal koşullara sahip. Bu kaynaklar gelişmiş ülkelerden gelecek finansal destekle birleştiğinde, ülkenin ve kıtanın geleceği için önemli aşamalar kaydedilebiliyor. Dünyanın en büyük güneş enerjisi santrali Fas’ta inşa ediliyor – DW Türkçe Kuzey Afrika ülkesi Fas, yenilenebilir enerji için gereken doğal koşullara sahip. Bu kaynaklar gelişmiş ülkelerden gelecek finansal destekle birleştiğinde, ülkenin ve kıtanın geleceği için önemli aşamalar kaydedilebiliyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 16, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kuzey Afrika ülkesi Fas, yenilenebilir enerji için gereken doğal koşullara sahip.

Bu kaynaklar gelişmiş ülkelerden gelecek finansal destekle birleştiğinde, ülkenin ve kıtanın geleceği için önemli aşamalar kaydedilebiliyor.

Dünyanın en büyük güneş enerjisi santrali Fas’ta inşa ediliyor – DW Türkçe

Kuzey Afrika ülkesi Fas, yenilenebilir enerji için gereken doğal koşullara sahip. Bu kaynaklar gelişmiş ülkelerden gelecek finansal destekle birleştiğinde, ülkenin ve kıtanın geleceği için önemli aşamalar kaydedilebiliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık