AktüelMüzikYaşamDünyaca ünlü caz sanatçısı Kıbrıs’ta

Amerikalı caz sanatçısı yeni albümü olan "London with a Twist"'in tanıtım etkinlikleri kapsamında Kıbrıs'ın güneyindeki plak ve HiFi satış noktası olan PK Digital HİFİ'da da geçecek. 
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 2, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Dünyaca ünlü caz sanatçısı ve vokalist Lyn Satanley Kıbrıs’ta.

Amerikalı caz sanatçısı yeni albümü olan “London with a Twist”‘in tanıtım etkinlikleri kapsamında Kıbrıs’ın güneyindeki plak ve HiFi satış noktası olan PK Digital HİFİ’da da geçecek.

Cuma akşamı saat 18-21 arasında gerçekleşecek etkinlikte, sanatçı sevenleriyle sohbet edecek ve plaklarının imzalayacak.

 

Lyn Stanley kimdir?

Lyn Stanlye ilk albümünü geç diyebileceğimiz bir tarihte, 2013 yılında çıkarttı. Diva diyebileceğimiz caz sanatçılarını şarkılarını yorumlayan ve albümlerini tamamen analog olarak plaklara kaydeden sanatçının bugüne dek 7 albümü var.

  • Lost in Romance (A.T. Music LLC, 2013)
  • Potions (From the 50s) (A.T. Music LLC, 2014)
  • Interludes (A.T. Music LLC, 2015)
  • The Moonlight Sessions, Volume One (A.T. Music LLC, May 2017)
  • The Moonlight Sessions, Volume Two (A.T. Music LLC, September 2017)
  • London Calling: A Toast To Julie London (A.T. Music LLC, December 2018)

Son albümü “London with a Twist” ise henüz yeni piyasaya çıktı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık