KültürDünya İnsan Hakları Günü Nedeniyle Konser Düzenleniyor

UNESCO Kıbrıs Ulusal Komitesi ve Kıbrıs Senfoni Orkestrası, Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle, 11 Aralık 2016 tarihinde, saat 20.30’da Lefkoşa’nın güneyinde Baf Kapısı’ndaki Pallas Tiyatrosunda özel bir kutlama konseri düzenliyor. UNESCO Kıbrıs Ulusal Komitesi tarafından yapılan açıklamada, konsere, “Allegro Vivace” topluluğu eşliğinde solist soprano Elli Aloneftou ve maestro Yanni Hadjiloizou katılacaklar. “Müzik ve Aydınlanma” adlı programda, Kıbrıs’ta ilk defa seslendirilecek olan,  Aydınlanma ve Tinsel  Dönemi bestecilerinin eserleri ile “Toplum Sözleşmesi” yazarlarından Jean Jacques Rousseau’nun eserleri...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 8, 2016
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

UNESCO Kıbrıs Ulusal Komitesi ve Kıbrıs Senfoni Orkestrası, Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle, 11 Aralık 2016 tarihinde, saat 20.30’da Lefkoşa’nın güneyinde Baf Kapısı’ndaki Pallas Tiyatrosunda özel bir kutlama konseri düzenliyor.

UNESCO Kıbrıs Ulusal Komitesi tarafından yapılan açıklamada, konsere, “Allegro Vivace” topluluğu eşliğinde solist soprano Elli Aloneftou ve maestro Yanni Hadjiloizou katılacaklar.

“Müzik ve Aydınlanma” adlı programda, Kıbrıs’ta ilk defa seslendirilecek olan,  Aydınlanma ve Tinsel  Dönemi bestecilerinin eserleri ile “Toplum Sözleşmesi” yazarlarından Jean Jacques Rousseau’nun eserleri yer alacak.

Konser, UNESCO Kıbrıs Sempozyum Kurumsal Okullarının 40. yıl dönümü çerçevesinde gerçekleştiriliyor.

Girişler halka ücretsiz olacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..