koronavirusDumlupınar Spor Kulübü’nden ihtiyaçlı ailelere yardım kampanyası

Dumlupınar Spor Kulübü, koronavirüs salgını sebebiyle zorluk yaşayan çocuklu ailelere yardım kampanyası başlattı. Yardım kampanyası 30 Mart'a kadar devam edecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 27, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Dumlupınar Spor Kulübü, koronavirüs salgını sebebiyle zorluk yaşayan çocuklu ailelere yardım kampanyası başlattı. Yardım kampanyası 30 Mart’a kadar devam edecek.

Dumlupınar Spor Kulübü sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte ‘Çocuklu Ailelere Yardım’ amacıyla başlattığımız yardım kampanyasının ilk gününde destek veren herkese teşekkürler.

Yardım toplama 30 Mart Pazartesi gününe değin her gün 10:00 – 14:00 saatleri arasında lokalimiz önüne bırakılarak devam edecektir.

-Bebek maması

-Bebek bezi

-Süt

-Bebek şampuanı

-Sudocrem

-Islak mendil

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık