AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberDrogba MTG taraftarlarıyla buluştu

Dostluk Maçı için adamızda bulunan Drogba, Pile’de oynanan maçta Mağusa Türk Gücü taraftarlarıyla buluşr. Taraftarlarla selamlaşan ve sohbet eden Drogba, MTG formalarını da imzaladı. Öte yandan Drogba instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Barış için oyna, beyaz kartını kaldır” şeklinde paylaşım yaptı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 19, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB
Geleceğe İlham Ver

Dostluk Maçı için adamızda bulunan Drogba, Pile’de oynanan maçta Mağusa Türk Gücü taraftarlarıyla buluşr.

Taraftarlarla selamlaşan ve sohbet eden Drogba, MTG formalarını da imzaladı.

Öte yandan Drogba instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Barış için oyna, beyaz kartını kaldır” şeklinde paylaşım yaptı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft