AktüelEkonomi PolitikPolitikaDöviz mevduatlarının vergisi %10’dan%18’e çıkartıldı

  Bankalarda döviz cinsinden vadeli mevduatların stopaj vergisi oranı Bakanlar Kurulu kararı ile %10’dan %18’e çıkartıldı. İşte karar belgesi:   Memurlar Kooperatifi Yürütme Kurulu Başkanı Devrim Barçın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda bu uygulama ile birlikte bütçede yılda en az 100 Milyon TL’ye yakın bir ek gelir elde edileceğini ifade etti. Devrim Barçın’ın paylaşımı:  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 20, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

 


Bankalarda döviz cinsinden vadeli mevduatların stopaj vergisi oranı Bakanlar Kurulu kararı ile %10’dan %18’e çıkartıldı.

İşte karar belgesi:

 

Image may contain: text

Memurlar Kooperatifi Yürütme Kurulu Başkanı Devrim Barçın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda bu uygulama ile birlikte bütçede yılda en az 100 Milyon TL’ye yakın bir ek gelir elde edileceğini ifade etti.

Devrim Barçın’ın paylaşımı:

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık