koronavirusDökülüyoruz: Her yerden pozitif vaka haberleri geliyor

Ülkenin her yerinden pozitif koronavirüs vakaları haberleri geliyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 9, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Koronavirüs, Maliye Bakanlığı içinde yayılıyor. Dün tespit edilen bir vakanın ardından bugün Hazine ve Muhasebe Dairesi’nde görevli bir memurun da testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Maliye Bakanlığı’nda dün çıkan vakanın ardından temaslılar ve vakanın bulunduğu kat tamamen boşaltılırken, bugün tespit edilen vakanın ardından da Hazine ve Muhasebe Dairesi ile Gümrük Dairesi ve Bütçe Dairesi’nin rotasyon usülü çalışmaya geçtiği.

Öte yandan, Lefkoşa’daki Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu veznesinde görevli bir memurun kardeşinin de pozitif test sonucu almasının ardından, kurumun güvenlik amaçlı boşaltıldığı ve veznedarların teste gönderildiği öğrenilirken, özel iş yerlerinde de pozitif koronavirüs vakaları tespit edildiğine dair iddialar bulunuyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık