AktüelMüzakerelerDİSİ: Liderler Bir Yolunu Bulup Yeniden Görüşmelere Geçmeli

DİSİ Başkanı Averof Neofitu, müzakere sürecinin canlı tutulması gerektiğini, çünkü sadece diyalog yoluyla adanın yeniden birleşmesinin sağlanabileceğini belirtti. Atmosferi dinamitleyen açıklamalar ve suçlama oyunlarından kaçınılması gerektiğine vurgu yapan Neofitu, soğukkanlı ve ağırbaşlı davranılması gerektiğin söyleyerek, masada önemli bir çalışmanın üretildiğini, birçok uzlaşı sağlandığını ve çıkmazdan kaçma yönünde çaba gösterilmesi gerektiğini belirtti. Neofitu, anlaşmazlıklar arasında köprü kurulması için önümüzdeki günlerde sürecin devam etmesi gerektiğini belirterek, iki lidere, bir yolunu bulup yeniden görüşmelere geçmeleri çağrısında bulundu. tak
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 23, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

DİSİ Başkanı Averof Neofitu, müzakere sürecinin canlı tutulması gerektiğini, çünkü sadece diyalog yoluyla adanın yeniden birleşmesinin sağlanabileceğini belirtti.

Atmosferi dinamitleyen açıklamalar ve suçlama oyunlarından kaçınılması gerektiğine vurgu yapan Neofitu, soğukkanlı ve ağırbaşlı davranılması gerektiğin söyleyerek, masada önemli bir çalışmanın üretildiğini, birçok uzlaşı sağlandığını ve çıkmazdan kaçma yönünde çaba gösterilmesi gerektiğini belirtti.

Neofitu, anlaşmazlıklar arasında köprü kurulması için önümüzdeki günlerde sürecin devam etmesi gerektiğini belirterek, iki lidere, bir yolunu bulup yeniden görüşmelere geçmeleri çağrısında bulundu.

tak

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık