AktüelMüzikYaşamDiscogs’dan koleksiyoncular için özel site

Özellikle ikinci el plak konusunda dünyanın en kapsamlı online pazarı olan Discogs‘un yeni hedefi nadir basımları toplayanlar olacak. Şirketten yapılan açıklamaya göre bağımsız yayımcıların elindeki nadir ve az sayıdaki malzemeler ile test basımlarını koleksiyoncularla buluşturmayı amaçlayan Discogs Exclusives şu an için Beta versiyonuyla yayında. Bu konudaki ilk ortaklığını Sacred Bones Record ile yapan Discogs, John Carpanter imzalı Halloween müziklerinden oluşan bir kaset setini satışa sundu. Lost Themes, Lost Themes II, Anthology: Movie Themes 1974-1998 ve Halloween 2018’e ait...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 23, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Özellikle ikinci el plak konusunda dünyanın en kapsamlı online pazarı olan Discogs‘un yeni hedefi nadir basımları toplayanlar olacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre bağımsız yayımcıların elindeki nadir ve az sayıdaki malzemeler ile test basımlarını koleksiyoncularla buluşturmayı amaçlayan Discogs Exclusives şu an için Beta versiyonuyla yayında. Bu konudaki ilk ortaklığını Sacred Bones Record ile yapan Discogs, John Carpanter imzalı Halloween müziklerinden oluşan bir kaset setini satışa sundu. Lost Themes, Lost Themes II, Anthology: Movie Themes 1974-1998 ve Halloween 2018’e ait içerikler barındıran kaset seti sadece 500 adet basıldı ve 30 dolar fiyatla satışa sunuldu.

Discogs Exclusive | One-Time, Limited Releases for the True Collector

‘Glitterbust’ (Test Pressing) Test Press Direct From Burger Records. Surfaced through the Discogs Exclusives + Burger Records test pressing offerings. This test pressing is most Likely unplayed. However, if played, only a handful of times. View Details ‘Take Back The Night’ (Test Pressing) Test Press Direct From Burger Records.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık