AktüelEkonomi PolitikDevlet Suat Günsel’i zengin etmeye devam ediyor

Kıbrıs’ın kuzeyindeki yapı, Yakın Doğu Üniversitesi’nin sahibi Suat Günsel’in zenginliğine zenginlik katmayı sürdürüyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 7, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyindeki yapı, Yakın Doğu Üniversitesi’nin sahibi Suat Günsel’in zenginliğine zenginlik katmayı sürdürüyor. Hastaneye gerekli malzeme ve ihtiyaçları bir türlü alamayan hükümet, YDÜ Hastanelerine sevk ettiği hastaları için üniversiteye toplamda 12 milyon 507 bin 456 TL borç ödeyecek.

2 Nisan tarihli alınan karara göre, Sağlık Bakanlığı tarafından teşhis ve tedavi amaçlı olarak sevk edilen hastalar dolayısıyla Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Hastanesi’ne ödeme yapılacağı bildirildi.

Resmi Gazete’de yayımlanan kararlar şöyle:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık