koronavirusDevlet hastanelerindeki 422 sağlık çalışanından kan örnekleri alındı

Kıbrıs Cumhuriyeti Devlet Sağlık Hizmetleri Kurumu’ndaki personelinin şu ana kadar 422’nden COVID-19 için kan örnekleri alındı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 15, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Kıbrıs Cumhuriyeti Devlet Sağlık Hizmetleri Kurumu’ndaki personelinin şu ana kadar 422’nden COVID-19 için kan örnekleri alındı.

Kurum Sözcüsü Pambos Harilaou yaptığı yazılı açıklamada, örneklerden 160’ının Limasol Genel Hastanesi’nden, 143’ünün Larnaka Genel Hastanesi’nden, 47’sinin Makarios Çocuk Hastanesi’nden, 42’sinin Trodos Hastanesi’nden ve 50’sinin Lefkoşa Genel Hastanesi’nden alındığını açıkladı.

Harilaou, uygulamanın başından beri toplam 963 örnek alındığını ve sonuçların beklendiğini duyurdu. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft