AktüelPolitikaDevlet bir kişinin daha ölümüne sebebiyet verdi

Lefkoşa Mağusa yolu üstünde bariyer olmaması bir kişinin daha hayatını kaybetmesine sebebiyet verdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 24, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Lefkoşa  Mağusa yolu üstünde bariyer olmaması bir kişinin daha hayatını kaybetmesine sebebiyet verdi.

Lefkoşa Mağusa yolu üzerinde bulunan Turunçlu Kavşağı’nda bu sabah saatlerinde bir ölümlü çarpışma daha gerçekleşti.

Devletin bütçe olmamasını gerekçe göstererek bariyer koymadığı Turunçlu Kavşağı’nda bir aracın kontrolü kaybederek karşı şeride geçmesi üzerine 41 yaşındaki Esra Korcan hayatını kaybetti.

Polis konuyla ilgili verdiği bilgide, 59 yaşındaki Hüseyin Yusuf Erçika’nın KB 685 plakalı araç ile Mağusa istikametine doğru seyrettiği sırada Turunçlu yol kavşağında direksiyon hâkimiyetini kaybedip orta refüj içerisinden karşı şeride geçmesi sonucu o esnada karşı istikametten Lefkoşa istikametine doğru gelmekte olan 41 yaşındaki Esra Korcan yönetimindeki JS 170 plakalı araç ile ile çarpıştı.

Çarpışma sonucu Esra Korcan hayatını kaybederken, Erçika ise hastaneye kaldırıldı.

Fotoğraf: Haber Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık