AktüelYüzleşmeDerinya’daki Askeri Bölgede En Az Bir Kişinin Kalıntılarına Ulaşıldı

Kayıp Şahıslar Komitesi,  Derinya’daki askeri bölgede en az bir kişinin kalıntılarının bulunduğunu açıkladı. Yapılan açılamada, iki toplumlu kazı ekibinin Vuni-Gökhan, Boğaz ve Kontemeni-Kılıçaslan askeri bölgelerinde, Gönyeli, Aya İrini-Akdeniz, Galatya-Mehmetçik, Neo Chorio Kithreas-Mineraliköy ve Larnaka kazasındaki Mari-Tatlısu köylerinde araştırma çalışmalarını sürdürüyorlar. Kayıp Şahıslar Komitesi halka çağrıda bulunarak, +357 22 400142 (güney ofisi) ve 181 (kuzey ofisi) numaralı telefonlarla iletişime geçerek bilgi vermelerini ve yapılan çabalara yardımda bulunmalarını istedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 29, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kayıp Şahıslar Komitesi,  Derinya’daki askeri bölgede en az bir kişinin kalıntılarının bulunduğunu açıkladı.

Yapılan açılamada, iki toplumlu kazı ekibinin Vuni-Gökhan, Boğaz ve Kontemeni-Kılıçaslan askeri bölgelerinde, Gönyeli, Aya İrini-Akdeniz, Galatya-Mehmetçik, Neo Chorio Kithreas-Mineraliköy ve Larnaka kazasındaki Mari-Tatlısu köylerinde araştırma çalışmalarını sürdürüyorlar.

Kayıp Şahıslar Komitesi halka çağrıda bulunarak, +357 22 400142 (güney ofisi) ve 181 (kuzey ofisi) numaralı telefonlarla iletişime geçerek bilgi vermelerini ve yapılan çabalara yardımda bulunmalarını istedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık