AktüelKıbrıs SorunuPolitikaDerinya’da ortak miting

26 Mayıs Avrupa Parlamentosu seçimlerine yönelik son kitlesel etkinlik olan İki Toplumlu Seçim Mitingi dün akşam Derinya’da gerçekleştirildi. Derinya barikatında gerçekleştirilen mitingde AKEL Mağusa İlçe Sekreteri Hrisantos Zannettos, Mağusa İnisiyatifi adına Okan Dağlı ve AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu birer konuşma yaptı. Kıbrıslıtürk-Kıbrıslırum yurttaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen mitingde AKEL Avrupa Parlamentosu Milletvekili adayları da iki toplumlu mitinge katılan yurttaşları selamladı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 23, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

26 Mayıs Avrupa Parlamentosu seçimlerine yönelik son kitlesel etkinlik olan İki Toplumlu Seçim Mitingi dün akşam Derinya’da gerçekleştirildi.

Derinya barikatında gerçekleştirilen mitingde AKEL Mağusa İlçe Sekreteri Hrisantos Zannettos, Mağusa İnisiyatifi adına Okan Dağlı ve AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu birer konuşma yaptı.

Kıbrıslıtürk-Kıbrıslırum yurttaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen mitingde AKEL Avrupa Parlamentosu Milletvekili adayları da iki toplumlu mitinge katılan yurttaşları selamladı.

Image may contain: 9 people, people standing, crowd, wedding, night and outdoor

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık