AktüelKıbrıs SorunuMüzikDerinya’da berberler ve müzisyenler buluşuyor

Berberler ve Müzisyenler Barış için Birlikte etkinliği 18 Ağustos Pazar günü Mağusa Garaj'da düzenleniyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 13, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Berberler ve Müzisyenler Barış için Birlikte etkinliği 18 Ağustos Pazar günü Mağusa Garaj’da düzenleniyor.

Etkinlikle ilgili verilen bilgi şöyle:

Çift toplumlu Mağusa Garaj komitesi, UNFICYP, Derinya Belediyesi ve iki tarafdan sayılı sivil toplum örgütlerinin ve bireylerin desteğiyle 18 Ağustos Pazar günü merkezlerinde (82 Mağusa Caddesi, Derinya) büyük bir etkinlik yapmaya hazırlanıyor. Etkinliğin amacı hem iki toplumdan insanları bir araya getirip birlikte eğlendirmek, hem de merkezimizin finansal sorunlarına destek vermek içindir. Bu etkinlik Kıbrıs Gençlik Heyetiyle birlikte düzenlenmiştir.

Komitemiz tamamen gönüllü olarak bu işe kendini adamış ve merkezin hedefleri için boş vakitlerinde ellerinden geleni yapmakla uğraşmaktadır.

Etkinlikte iki taraftan fikir ve deneyim alışverişi yapmak için berberler bir araya gelip bir çalışma gerçekleştirecekler. Bunun yanı sıra Yoga seansı, farklı Müzik gruplarından performanslar ve Jam seansı gerçekleşecek.

Etkinlikte atıştırmalık,yiyecek,içecek ve tatlı satışı olacaktır. Buna ek olarak takı ve el sanatı ürünleri, çocuk köşesi, sanat sergisi ve daha da fazlası merkezde yer alacaktır. 

Program:

17:00-19:00 – Berber Seansı

19:00-20:00 – Yoga Seansı

20:00-21:30 –  Müzik Grupları

21:30- 00:00 – Jam Seansı

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..