AktüelEkonomi PolitikKıbrıs SorunuPolitikaTemasDerinya’da askeri tabelalar ve bariyerler yerli yerinde

Bugün saat 12:00’da açılacağı duyurulan Derinya kapısında askeri tabela ve bariyerlerin yerli yerinde durduğu gözlemlendi. Mağusa İnisiyatifi sözcüsü Okan Dağlı’nın yaptığı paylaşımda yol üzerinde askeri bariyerlerin ve bazı askeri tabelaların hiç dokunulmadan durduğu gözlemlendi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 12, 2018
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Bugün saat 12:00’da açılacağı duyurulan Derinya kapısında askeri tabela ve bariyerlerin yerli yerinde durduğu gözlemlendi.

Mağusa İnisiyatifi sözcüsü Okan Dağlı’nın yaptığı paylaşımda yol üzerinde askeri bariyerlerin ve bazı askeri tabelaların hiç dokunulmadan durduğu gözlemlendi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft