AktüelKıbrıs SorunuManşetTemasDerinya ve Aplıç barikatları için başvuran olmadı

Derinya ve Aplıç geçiş noktaları için açılan ve 15 Ağustos itibarıyla sonlanan ihalelere yine başvuran olmadı. Mağusa İnisiyatifi Sözcüsü Okan Dağlı yaptığı paylaşımda  “”fake” ihalelere doğallığıyla yine başvuran olmadı… Herkes dağılabilir. Teşekkürler CTP-HP-TDP-DP hükümeti, teşekkürler sayın Cumhurbaşkanı…” ifadelerini kullandı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 17, 2018
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Derinya ve Aplıç geçiş noktaları için açılan ve 15 Ağustos itibarıyla sonlanan ihalelere yine başvuran olmadı.

Mağusa İnisiyatifi Sözcüsü Okan Dağlı yaptığı paylaşımda  “”fake” ihalelere doğallığıyla yine başvuran olmadı… Herkes dağılabilir. Teşekkürler CTP-HP-TDP-DP hükümeti, teşekkürler sayın Cumhurbaşkanı…” ifadelerini kullandı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft