AktüelKıbrıs SorunuTemasDerinya Barikatı Açılıyor mu?

Mayıs 2015’te Kıbrıslı iki lider tarafından açılması karara bağlanan ve son 3 yıldır açılması yılan hikayesine dönen Derinya barikatında hareketlilik devam ediyor. Başbakan Tufan Erhürman, Bakanlar, ve bazı bürokratlar Derinya barikatı bölgesinde incelemelerde bulundu. Çalışmaların sona geldiği Derinya sınır kapısında konuşan Başbakan Tufan Erhürman Derinya’nın pazartesi, Aplıç’ın ise 10 güne kadar hazır duruma geleceğini söyledi.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 28, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Mayıs 2015’te Kıbrıslı iki lider tarafından açılması karara bağlanan ve son 3 yıldır açılması yılan hikayesine dönen Derinya barikatında hareketlilik devam ediyor.

Başbakan Tufan Erhürman, Bakanlar, ve bazı bürokratlar Derinya barikatı bölgesinde incelemelerde bulundu.

Image may contain: 6 people, people standing, suit and outdoor

Çalışmaların sona geldiği Derinya sınır kapısında konuşan Başbakan Tufan Erhürman Derinya’nın pazartesi, Aplıç’ın ise 10 güne kadar hazır duruma geleceğini söyledi.

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

 

Image may contain: house, sky and outdoor

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık