AktüelDünyaDenktaş’ın torunu Erdoğan’ın ekibine girdi

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rauf Raif Denktaş’ın torunu ekibine aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 20, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rauf Raif Denktaş’ın torunu ekibine aldı.

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı bakanlıklara, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile İstanbul Atlas Üniversitesi Rektörlüğüne ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yer aldı. Atamalar arasında Rauf Denktaş’ın torunu Rauf Alp Denktaş dikkat çekti.

Bir dönem Türkiye’nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilciliği Maslahatgüzarı görevini yürüten Rauf Alp Denktaş, geçtiğimiz hafta TC Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararıyla Dışişleri Bakanlığı’na Çok Taraflı Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Yenidüzen’in haberine göre, kulislerde konuşulan yeni iddia, Rauf Denktaş’ın torunu olan Rauf Alp Denktaş’ın, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a ‘müzakereci’ olarak önerilmesi yönünde. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık