AktüelGazedda'nın GündemiDenktaş’ın Adalı ile ilgili mektubu ortaya çıktı

Sedat Peker'in YouTube üzerinden yayınlamaya başladığı videolarda Kutlu Adalı cinayetinden söz etmesinin ardından yeniden gündem olan süreçle ilgili yeni belgeler de ortaya çıkıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 3, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Sedat Peker’in YouTube üzerinden yayınlamaya başladığı videolarda Kutlu Adalı cinayetinden söz etmesinin ardından yeniden gündem olan süreçle ilgili yeni belgeler de ortaya çıkıyor. Sosyal medyada paylaşılan ve Rauf Raif Denktaş imzası taşıyan mektupta, Kutlu Adalı cinayetiyle ilgili dönemin Polis Genel Müdürü Atilla Sav’a yazdığı mektup ortaya çıktı.

Cinayetten kısa bir süre yazılan mektupta, Ortam Gazetesi’nde yayımlanan bir habere atıfta bulunularak, cinayetin o haber yüzünden işlenmiş olabileceğine işaret ediliyor.

Bahsi geçen mektup şöyle:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık