AktüelİnsanManşetYaşam“Deli mi olalım yani?” (Video Haber)

Sosyal Medyada dövizin yükselmesi ve Türk Lirasının hızlı değer kaybıyla birlikte yapılan yorumların arasında renkli görüntülere de eastlamak mümkün. Bir vatandaş türk lirasını değer kaybına tepki olarak çektiği ‘göbek atma’ videosunu sosyal medyada paylaşma rekorları kırıyor. İşte o video:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 10, 2018
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Sosyal Medyada dövizin yükselmesi ve Türk Lirasının hızlı değer kaybıyla birlikte yapılan yorumların arasında renkli görüntülere de eastlamak mümkün.

Bir vatandaş türk lirasını değer kaybına tepki olarak çektiği ‘göbek atma’ videosunu sosyal medyada paylaşma rekorları kırıyor.

İşte o video:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft