AktüelSanatDeep Purple geri dönüyor: Cover albüm 26 Kasım’da yayınlanacak

Rock grubu Deep Purple'ın yeni albümleri "Turning To Crime" 26 Kasım’da dinleyicilerle buluşacak. 13 şarkıdan oluşan cover albümünde Fleetwood Mac, Cream gibi grupların hit parçaları yer alıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 26, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Modern Hard rock türünün öncülerinden olarak kabul edilen İngiliz rock grubu Deep Purple, bir yıl aradan sonra yeni bir albümle dinleyicilerinin karşısına çıkacak. 13 şarkının yer aldığı ve “Turning To Crime” adını taşıyan cover albümü, 26 Kasım’da yayınlanacak.

Her bir grup üyesinin albümde olmasını istediği klasik parçalar arasında Bob Dylan, Fleetwood Mac, Bob Seger, Cream ve The Yardbirds gibi sanatçıların ve grupların hitleri yer alıyor. 

Ian Gillan, Steve Morse, Roger Glover, Don Airey ve Ian Paice’den oluşan grup, en son 2020’de “Whoosh” albümünü çıkardı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık