AktüelMüzikDavid Bowie’nin hayatı beyazperdeye taşınıyor

David Bowie‘nin hayatı -kısmen de olsa- beyazperdeye aktarılıyor. Prodüksiyon aşamasındaki film Stardust‘tan ilk resmi görsel de yayınlandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 25, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

David Bowie‘nin hayatı beyazperdeye aktarılıyor. Prodüksiyon aşamasındaki film Stardust‘tan ilk resmi görsel de yayınlandı.

Bowie rolünde aktör Johnny Flynn‘i izleyeceğimiz yapım, usta sanatçının Ziggy Stardust kimliğine büründüğü döneme, yani 70’lerin başına odaklanacak.

Image result for david bowie movie

Senaristliğini Christopher Bell’in, yönetmenliğini ise Gabriel Range’in üstleneceği Stardust‘tan yayınlanma tarihi henüz belli değil.

David Bowie – Ziggy Stardust – live 1972 (rare footage / 2016 edit)

I put this together from a variety of sources of variable quality, some of which was originally silent, and synched it with the version of the song performed live in Santa Monica 1972. Play it loud and enjoy!

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık