AktüelGazedda'nın GündemiDAÜ’ye TC’den atama yapılması önerildi

Bakanlar Kurulu, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Vakıf Yöneticiler Kurulu‘na (VYK) , TC Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran‘ın atanmasını önerdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 15, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bakanlar Kurulu, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Vakıf Yöneticiler Kurulu‘na (VYK) , TC Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran‘ın atanmasını önerdi.

Bakanlar Kurulu’nun son toplantısında DAÜ VYK’ya üye olarak atanan iki ismin görevden alınmasını ve yerlerine Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kurt ve TC Eğitim Bakanı Yardımcısı Prof. Dr. Safran’ın atanması önergesini atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a iletti.

İşte o öneri kararı;

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık