AktüelManşetDAÜ’de taciz iddiası: Üniversiteden uzaklaştırıldı, tutuksuz yargılanacak

Mağusa’da Müzik Öğretmenliği Bölüm Başkanlığı yaptığı üniversitede 7 öğrenciye taciz ve saldırıda bulunduğu iddiası ile tutuklanan Profesör Dr. M. Ö. tutuksuz yargılanmak üzere teminatla serbest bırakıldı. Kıbrıs Postası’nın haberine göre Polis zanlı hakkındaki şikayetler üzerine başlatılan soruşturmanın tamamlandığını kaydederken, üniversite yönetiminin M.Ö’yü görevinden uzaklaştırdığını açıkladı. Eylül ayına kadar çalışma izni geçerli olduğu öğrenilen M.Ö. 15 bin TL nakdi ve KKTC vatandaşı 2 kefilin imzalayacağı 75’er bin TL’lik kefalet senedi şartlarını yerine getirerek serbest bırakıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 19, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa’da Müzik Öğretmenliği Bölüm Başkanlığı yaptığı üniversitede 7 öğrenciye taciz ve saldırıda bulunduğu iddiası ile tutuklanan Profesör Dr. M. Ö. tutuksuz yargılanmak üzere teminatla serbest bırakıldı.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre Polis zanlı hakkındaki şikayetler üzerine başlatılan soruşturmanın tamamlandığını kaydederken, üniversite yönetiminin M.Ö’yü görevinden uzaklaştırdığını açıkladı.

Eylül ayına kadar çalışma izni geçerli olduğu öğrenilen M.Ö. 15 bin TL nakdi ve KKTC vatandaşı 2 kefilin imzalayacağı 75’er bin TL’lik kefalet senedi şartlarını yerine getirerek serbest bırakıldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık