AktüelGazeddapodDAÜ’de podcast yayıncılığı konuşuldu

Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü, Kıbrıs'ın kuzeyindeki Podcast yayıncılığı ile ilgili bir söyleşi düzenledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 29, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü, Kıbrıs’ın kuzeyindeki Podcast yayıncılığı ile ilgili bir söyleşi düzenledi.

Dün DAÜ’de gerçekleşen söyleşiye, GazeddaPod editörleri Hasan Yıkıcı ve Çağdaş Öğüç katıldı. GazeddaPod’un “Car Car Konuşma” programında canlı olarak da yayınlanan söyleşi sonrası Yıkıcı ve Öğüç’e birer hediye takdim edildi.

Konuyla ilgili konuşan GazeddaKıbrıs ve Gazeddapod editörü Yıkıcı, Gazetecilik Bölümü öğrencileri, fakülte öğretim üyeleri ve GazeddaPod takipçileri ile buluştuklarını ifade ederek, söyleşide Gazeddakıbrıs’tan, Gazeddapod’tan ve alternatif medyadan konuştuklarını kaydetti.

Yıkıcı, çok keyifli bir sohbet olduğunu da belirterek, kendilerini davet eden, söyleşiye katılan, katkı koyan herkese teşekkür etti.

Gazeddapod’da ilk kez canlı olarak yayınlanan söyleşiyi dinlemek için:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık