AktüelGazeddapodDAÜ’de podcast yayıncılığı konuşuldu

Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü, Kıbrıs'ın kuzeyindeki Podcast yayıncılığı ile ilgili bir söyleşi düzenledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 29, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü, Kıbrıs’ın kuzeyindeki Podcast yayıncılığı ile ilgili bir söyleşi düzenledi.

Dün DAÜ’de gerçekleşen söyleşiye, GazeddaPod editörleri Hasan Yıkıcı ve Çağdaş Öğüç katıldı. GazeddaPod’un “Car Car Konuşma” programında canlı olarak da yayınlanan söyleşi sonrası Yıkıcı ve Öğüç’e birer hediye takdim edildi.

Konuyla ilgili konuşan GazeddaKıbrıs ve Gazeddapod editörü Yıkıcı, Gazetecilik Bölümü öğrencileri, fakülte öğretim üyeleri ve GazeddaPod takipçileri ile buluştuklarını ifade ederek, söyleşide Gazeddakıbrıs’tan, Gazeddapod’tan ve alternatif medyadan konuştuklarını kaydetti.

Yıkıcı, çok keyifli bir sohbet olduğunu da belirterek, kendilerini davet eden, söyleşiye katılan, katkı koyan herkese teşekkür etti.

Gazeddapod’da ilk kez canlı olarak yayınlanan söyleşiyi dinlemek için:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©