AktüelGazedda'nın GündemiDAÜ’de podcast konuşulacak

DAÜ İletişim Fakültesi’nde  “Kıbrıs’ın kuzeyinde podcast yayıncılığı” temasıyla Gazeddapod deneyimi ve podcast yayıncılığı üzerine söyleşi gerçekleştirilecek. 28 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek söyleşide Gazeddakıbrıs editörü Hasan Yıkıcı ve Gazeddakıbrıs gönüllüsü Çağdaş Öğüç konuşmacı olacak. DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü öğrencilerine şeref sertifikalarının verilmesinin ardından, başlayacak olan söyleşi, DAÜ İletişim Fakültesi, FCMS011 nolu salonda olacak. 
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 27, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

DAÜ İletişim Fakültesi’nde  “Kıbrıs’ın kuzeyinde podcast yayıncılığı” temasıyla Gazeddapod deneyimi ve podcast yayıncılığı üzerine söyleşi gerçekleştirilecek.

28 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek söyleşide Gazeddakıbrıs editörü Hasan Yıkıcı ve Gazeddakıbrıs gönüllüsü Çağdaş Öğüç konuşmacı olacak.

DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü öğrencilerine şeref sertifikalarının verilmesinin ardından, başlayacak olan söyleşi, DAÜ İletişim Fakültesi, FCMS011 nolu salonda olacak. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..