AktüelEkonomi PolitikPolitikaDAÜ’de akademisyenden cinsel taciz

DAÜ’de bir akademisyen, kız öğrencisine cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı. DAÜ’de Müzik Öğretmenliği Bölüm Başkanı M. Ö. kız öğrencisine cinsel saldırı ve cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklandı. Kıbrıs Postası’nın haberine göre Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılan zanlı M.Ö. hakkında 3 gün tutukluluk süresi temin edildi. Polis, zanlının dersler ile ilgili ofisine giden öğrencisine taciz ettiğini söyledi. Yüksek tansiyon nedeni ile sağlık problemleri de yaşayan Prof . Dr. M.Ö, mahkeme emri ile doktor kontrolünden geçirilecek....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 12, 2019
Djumba Hotel & Cafe

DAÜ’de bir akademisyen, kız öğrencisine cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı.

DAÜ’de Müzik Öğretmenliği Bölüm Başkanı M. Ö. kız öğrencisine cinsel saldırı ve cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklandı.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılan zanlı M.Ö. hakkında 3 gün tutukluluk süresi temin edildi.

Polis, zanlının dersler ile ilgili ofisine giden öğrencisine taciz ettiğini söyledi.

Yüksek tansiyon nedeni ile sağlık problemleri de yaşayan Prof . Dr. M.Ö, mahkeme emri ile doktor kontrolünden geçirilecek.

Zanlı M.Ö.’nün ders çalışmak için öğrencisini yanına çağırdığı ancak öğrencinin isteği dışında ona dokunup öpmek istediği ve ondan faydalanmak istemesini yanlış anlamamasını söylediği de öğrenildi.

Tacize uğrayan kız ve yakınları polise durumu bildirmiş ve şikayetçi olmuştu.

Gazeddakıbrıs’ın edindiği bilgilere göre zanlının daha önce başka öğrencilere de aynı yaklaşımda bulunduğu iddia ediliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©