AktüelEkonomi PolitikPolitikaDAÜ’de akademisyenden cinsel taciz

DAÜ’de bir akademisyen, kız öğrencisine cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı. DAÜ’de Müzik Öğretmenliği Bölüm Başkanı M. Ö. kız öğrencisine cinsel saldırı ve cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklandı. Kıbrıs Postası’nın haberine göre Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılan zanlı M.Ö. hakkında 3 gün tutukluluk süresi temin edildi. Polis, zanlının dersler ile ilgili ofisine giden öğrencisine taciz ettiğini söyledi. Yüksek tansiyon nedeni ile sağlık problemleri de yaşayan Prof . Dr. M.Ö, mahkeme emri ile doktor kontrolünden geçirilecek....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 12, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

DAÜ’de bir akademisyen, kız öğrencisine cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı.

DAÜ’de Müzik Öğretmenliği Bölüm Başkanı M. Ö. kız öğrencisine cinsel saldırı ve cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklandı.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılan zanlı M.Ö. hakkında 3 gün tutukluluk süresi temin edildi.

Polis, zanlının dersler ile ilgili ofisine giden öğrencisine taciz ettiğini söyledi.

Yüksek tansiyon nedeni ile sağlık problemleri de yaşayan Prof . Dr. M.Ö, mahkeme emri ile doktor kontrolünden geçirilecek.

Zanlı M.Ö.’nün ders çalışmak için öğrencisini yanına çağırdığı ancak öğrencinin isteği dışında ona dokunup öpmek istediği ve ondan faydalanmak istemesini yanlış anlamamasını söylediği de öğrenildi.

Tacize uğrayan kız ve yakınları polise durumu bildirmiş ve şikayetçi olmuştu.

Gazeddakıbrıs’ın edindiği bilgilere göre zanlının daha önce başka öğrencilere de aynı yaklaşımda bulunduğu iddia ediliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık