AktüelPolitikaDarpçı polise 3 ayrı dava

Ercan Havaalanı’nda yolcuyu darp görüntülerinin ardından büyük tepki toplayan polis memuru G.Ü., bu sabah teminat talebiyle mahkemeye çıkarıldı. Polis, zanlının aleyhine “yaralama”, ciddi darp” ve “darp” suçlarından dava getirildiğini söyledi. Yenidüzen’de yer alan habere göre Ercan Havaalanı’nda meydana gelen polisin sivil vatandaşı darp etmesi ile ilgili olarak güvenlik kameralarının basına sızması ile başlatılan soruşturma kapsamında aleyhine dava getirilen zanlı polis memuru G.Ü., bu sabah teminata bağlanmak üzere mahkeme huzuruna çıkarıldı. B.T., şikayetçi olmak için adaya...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 3, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Ercan Havaalanı’nda yolcuyu darp görüntülerinin ardından büyük tepki toplayan polis memuru G.Ü., bu sabah teminat talebiyle mahkemeye çıkarıldı.

Polis, zanlının aleyhine “yaralama”, ciddi darp” ve “darp” suçlarından dava getirildiğini söyledi.

Yenidüzen’de yer alan habere göre Ercan Havaalanı’nda meydana gelen polisin sivil vatandaşı darp etmesi ile ilgili olarak güvenlik kameralarının basına sızması ile başlatılan soruşturma kapsamında aleyhine dava getirilen zanlı polis memuru G.Ü., bu sabah teminata bağlanmak üzere mahkeme huzuruna çıkarıldı.

B.T., şikayetçi olmak için adaya gelecek

Polis, müştekiyle telefonda görüştüğü ve adaya gelip şikâyetçi olacağını söylediğini mahkemeye aktardı.

Polis, zanlının karakol binası içerisinde yerde yatan B.T.’ye sağ ayağıyla iki kez karın kısmına, bir kez de baş kısmına tekme attığını belirtti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Gülay Süleymanoğlu, zanlının yurtdışına çıkışının yasaklanması, 2 haftada 1 gün polise ispat-ı vücutta bulunması, 50 bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması koşuluyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık