AktüelGazedda'nın GündemikoronavirusCumhurbaşkanlığı seçimi 6 ay erteleniyor

Cumhurbaşkanlığı’ndaki toplantı sonrası basına açıklama yapan Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay, esas konunun CoronaVirüs’e bağlı sıkıntıların giderilmesine yönelik çalışmalar nedeniyle Cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılıp yapılmamasının değerlendirildiğini belirtti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 17, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhurbaşkanlığı’ndaki toplantı sonrası basına açıklama yapan Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay, Cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılıp yapılmamasının değerlendirildiğini belirtti.

YENİDÜZEN’in haberine göre, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 6 aylık bir süre ertelenmesine yönelik Meclis tarafından çalışma yapılması kararlaştırıldığını açıklayan Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay, Meclis’te ertelemeye ilişkin çalışma yürütüleceğini ifade etti.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık