AktüelEkonomi PolitikPolitikaCTP’de sular yine kaynıyor

CTP Mağusa İlçe Başkanlığı, parti meclisi ve merkez yönetim kurulu üyesi Hasan Ulaş Altıok’un partiden ihraç edilmesi talebiyle Merkez Yönetim Kurulu’na yazı yazdı. CTP’de Hasan Ulaş Altıok’un “ihraç” talebiyle disipline verilme yazısıyla birlikte bir süredir devam eden parti içi sessizlik yerini sosyal medyada sataşma savaşına bıraktı. Disipline verilmesinin ardından yaptığı açıklamada gurur duyduğunu kaydeden Altıok, sosyal medyadan “Bu partide “UBPleşmiş” bir zihniyetin sözü ve politikaları geçerli olacaksa, benim orada zaten yerim olamaz. Gelinen noktanın bu...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 24, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

CTP Mağusa İlçe Başkanlığı, parti meclisi ve merkez yönetim kurulu üyesi Hasan Ulaş Altıok’un partiden ihraç edilmesi talebiyle Merkez Yönetim Kurulu’na yazı yazdı.

CTP’de Hasan Ulaş Altıok’un “ihraç” talebiyle disipline verilme yazısıyla birlikte bir süredir devam eden parti içi sessizlik yerini sosyal medyada sataşma savaşına bıraktı.

Disipline verilmesinin ardından yaptığı açıklamada gurur duyduğunu kaydeden Altıok, sosyal medyadan “Bu partide “UBPleşmiş” bir zihniyetin sözü ve politikaları geçerli olacaksa, benim orada zaten yerim olamaz. Gelinen noktanın bu bağlamda çok yararlı olacağını düşünüyorum. Ben CTP içerisinde veya dışında, her zaman ve her koşulda tüzükteki ilke ve amaçlar için mücadele etmeye devam edeceğim. Her şeyden önce bazılarından farklı olarak haysiyetli bir insanım! Ve CTP içinde de yalnız olmadığımı biliyorum” ifadelerini paylaştı.

Hasan Altıok’un paylaşımı:

Altıok’un paylaşımının altına ise pek çok destek ve dayanışma mesajı geldi.

“Direne direne sürekli kaybeden Yeşilçam senaristlerine kulak verme artık gözünü seveyim”

Fakat paylaşımlar bununla da sınırlı değil.
CTP’nin önde gelen isimlerinden Mutlu Azgın sabah saatlerinde yaptığı bir paylaşımda ise “Direne direne sürekli kaybeden Yeşilçam senaristlerine kulak verme artık gözünü seveyim” ifadelerini kullandı. Azgın’ın “bu memlekette kaçınılmaz olan değişimlere kimlerin öncülük etmesini istersin? Bu kriz dönemini kiminle atlatmayı tercih edesin? Değeri kendinden menkul zikir seanslarını geç.  Hayat pratiğine dön!  Bugünden daha iyi olması için yarın, kim ne öneriyor, kim ne yapıyor, bununla ilgilen. Direne direne sürekli kaybeden Yeşilçam senaristlerine kulak verme artık gözünü seveyim” ifadeleri parti içindeki çekişmelere gönderme yaptığı şeklinde yorumlandı.

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık