AktüelKültürYaşamCrafts and Vintage Bazaar’ın üçüncüsü düzenlendi

Crafts and Vintage Bazaar’ın üçüncüsü düzenlendi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 4, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Crafts and Vintage Bazaar’ın üçüncüsü düzenlendi.

Alsancak’ta Gave isimli mekanda gerçekleştirilen Bazaar’ın bu seferki konsepti Etnik oldu. Yerelliği önem veren mekanlardan biri olan Gave’de katılımcılar keyifli zaman geçirdi.

2 Kasım 2019 tarihinde düzenlenen etkinlikte katılımcılar gerek müziklerle gerekse de stantlarda yaptıkları alışveriş ile güzel zaman geçirdi.

Bazaar’da 15 farklı yerel ve mahalli üreticiler ile satıcılar ürünlerini satışa sundu.

Craft and Vintage Bazaar Kıbrıs’ın kuzeyinde ilk kez drest code consepti ile etkinlikler düzenlemeye başladı.

İlk etkinlik Haziran ayında Zahra Cafe’de ikincisi ise Ağustos ayında Papa Bar ve Canteen Sandwich Bar işbirliği ile Lefkoşa Surlariçi Uray Sokak’ta  gerçekleşmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft