AktüelİnsanKentYaşamCrafts and Vintage Bazaar’ın ikincisi düzenlendi – Foto Haber

Uray Sokak’ta yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Crafts and Vintage Bazaar’ın ikincisinde şenlikli görüntüler ortaya çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 1, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Crafts and Vintage Bazaar’ın ikinicisi düzenlendi.

Papa Bar ve Canteen Sandwich Bar işbirliği ile Lefkoşa Surlariçi Uray Sokak’ta gerçekleştirilen Bazaar’ın bu seferki konsepti Hippie oldu.

30 Ağustos 2019 tarihinde düzenlenen etkinliğe yoğun bir katılım olurken, katılımcılar gerek müziklerle gerekse de stantlarda yaptıkları alışveriş ile güzel zaman geçirdi.

Bazaar’da 23 farklı yerel ve mahalli üreticiler ile satıcılar ürünlerini satışa sundu.

Etkinlikte tasarım, müzik, vintage ve kaliteli yemekler katılımcıların zevkine sunuldu.

Craft and Vintage Bazaar Kıbrıs’ın kuzeyinde ilk kez drest code consepti ile etkinlikler düzenlemeye başladı. İlk etkinlik Haziran ayında Zahra Cafe’de gerçekleşmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık