AktüelİnsanYaşamCrafts and Vintage Bazaar yarın Zahra Cafe’de yapılıyor

El sanatları üreticileri ve vintage ürün satan üreticiler Lefkoşa’da ‘Crafts and Vintage Bazaar’ isminde bir etkinlik düzenliyor. 1 Haziran’da Lefkoşa’da Zahra 11 Cafe’de gerçekleştirilecek pazar etkinliğinde, onlarca ürün ve vintage elbise meraklılarına sunulacak. Etkinlikle ilgili yapılan açıklama şöyle: “Kıbrıs’ın kuzeyinde ilk kez dress code konseptine sahip ‘olarak; tasarım, müzik, vintage ve kahveyi sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda yapacağımız ilk etkinliğimiz 1 Haziran 2019 tarihinde, 19.00-22.00 saatleri arasında ZAHRA11 Coffee Shop’ta gerçekleşecektir. 80’ler ve 90’lar müziklerinin de...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 31, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

El sanatları üreticileri ve vintage ürün satan üreticiler Lefkoşa’da ‘Crafts and Vintage Bazaar’ isminde bir etkinlik düzenliyor.

1 Haziran’da Lefkoşa’da Zahra 11 Cafe’de gerçekleştirilecek pazar etkinliğinde, onlarca ürün ve vintage elbise meraklılarına sunulacak.

Etkinlikle ilgili yapılan açıklama şöyle:

“Kıbrıs’ın kuzeyinde ilk kez dress code konseptine sahip ‘olarak; tasarım, müzik, vintage ve kahveyi sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda yapacağımız ilk etkinliğimiz 1 Haziran 2019 tarihinde, 19.00-22.00 saatleri arasında ZAHRA11 Coffee Shop’ta gerçekleşecektir. 80’ler ve 90’lar müziklerinin de bizlere eşlik edeceği etkinliğimizde görüşmek üzere…”

Ekinlik katılımcıları:

 

<<<<<Etkinlik sayfası için tıklayınız>>>>

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..