Müzakereler“Çözümsüzlüğün Bedeli Milyonlarca Euro”

Kıbrıs’ın güneyinde Ticaret ve Sanayi Odası (KEVE) Başkanı Fidias Pilidis, çözümsüzlüğün bedelinin, genel olarak ekonomi için, mevcut kısıtlamalar da göz önünde bulundurulduğunda milyonlarca Euro’yu bulacağını söyledi. TAK’ın aktardığı habere göre Kathimerini gazetesine röportaj veren Pilidis, Türkiye’nin Kıbrıs’a uyguladığı liman ambargosunu kaldırması halinde denizciliğin “havalanacağını” kaydetti. Çözümden, tüm alanların etkileneceğini ve bunlardan bir kısmının, çözümün ertesi gününden başlayarak, diğer kısmının da bir süre sonra etkileneceğini belirten Pilidis, Kıbrıs’ın coğrafi konumunun birçok avantaj sağladığından ve çözümün bu avantajları...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 20, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın güneyinde Ticaret ve Sanayi Odası (KEVE) Başkanı Fidias Pilidis, çözümsüzlüğün bedelinin, genel olarak ekonomi için, mevcut kısıtlamalar da göz önünde bulundurulduğunda milyonlarca Euro’yu bulacağını söyledi.

TAK’ın aktardığı habere göre Kathimerini gazetesine röportaj veren Pilidis, Türkiye’nin Kıbrıs’a uyguladığı liman ambargosunu kaldırması halinde denizciliğin “havalanacağını” kaydetti.

Çözümden, tüm alanların etkileneceğini ve bunlardan bir kısmının, çözümün ertesi gününden başlayarak, diğer kısmının da bir süre sonra etkileneceğini belirten Pilidis, Kıbrıs’ın coğrafi konumunun birçok avantaj sağladığından ve çözümün bu avantajları ikiye katlayacağından bahsetti.

Pilidis, kapalı bölge Maraş’ın yeniden inşa edilmesi için ilgi gösteren dev şirketler de bulunduğunun altını çizerek, bu şirketlerin, Maraş’ı “tek yatırım fırsatı” olarak gördüklerini ifade etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık