koronavirusCovid-19’dan bir kişi daha hayatını kaybetti

Sağlık Bakanlığı, Acil Durum (Pandemi) Hastanesi‘nde Covid-19 tedavisi gören 101 yaşındaki kadın hastanın hayatını kaybettiğini açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 11, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık Bakanlığı, Acil Durum (Pandemi) Hastanesi‘nde Covid-19 tedavisi gören 101 yaşındaki kadın hastanın hayatını kaybettiğini açıkladı.

Bakanlık, Covid-19 tanısıyla 4 Temmuz 2021 tarihinden bu yana Acil Durum Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavi görmekte olan 101 yaşında kadın hasta C.Ç’nin Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

Hastanın kronik kalp yetmezliği, diyabet , hipertansiyon hastalığı bulunduğunu da bildiren Bakanlık, merhuma Allah’tan rahmet, tüm ailesine başsağlığı ve sabırlar diledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık