TemasÇok Kültürlü Lefkoşa Turu Gerçekleştirildi

KTÖS ve PRODEFTİKİ ( İlerici Öğretmenler Grubu) 5 Kasım Cumartesi günü, saat 16:00’da çok kültürlü Lefkoşa yürüyüş turu düzenleyerek, çözüm ve barış sürecine katkı koymayı hedefledi. Yürüyüşün başlangıç ve bitiş noktası Ledra Palas’taki “Dayanışma Evi” oldu. Lefkoşa’nın her iki yanında gerçekleşen yürüyüş turunda, katılımcılar ortak kültürel mirasımızla ilgili bilgilendirildi. Prodeftiki ve KTÖS etkinliklerin ve iki toplumu buluşmaya devam edeceğini belirtti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 5, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon
KTÖS ve PRODEFTİKİ ( İlerici Öğretmenler Grubu) 5 Kasım Cumartesi günü, saat 16:00’da çok kültürlü Lefkoşa yürüyüş turu düzenleyerek, çözüm ve barış sürecine katkı koymayı hedefledi.
yuruyus_bi1
Yürüyüşün başlangıç ve bitiş noktası Ledra Palas’taki “Dayanışma Evi” oldu. Lefkoşa’nın her iki yanında gerçekleşen yürüyüş turunda, katılımcılar ortak kültürel mirasımızla ilgili bilgilendirildi.
Prodeftiki ve KTÖS etkinliklerin ve iki toplumu buluşmaya devam edeceğini belirtti.
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık